Yaşam

Gelin Evi Munise Neden Olmasın? Gelin Evi Munise Yarışmadan Ayrıldı mı?

Show TV’nin sevilen yarışma programı Gelin Evi bugün de seyirciyle buluştu. Aslı Hünel’in Gelin Evi 1049. bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Gelinlerin kıyasıya yarıştığı Gelin Evi hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Bugün yayınlanan bölümde Munise gelininin yokluğu dikkat çekti. Peki, neden Gelin Yurdu Munise yok, ne oldu?

Detaylar burada…

Ekranların sevilen yüzü Aslı Hünel ile Gelin Evi dizisi hız kesmeden devam ediyor. Her gün farklı bir gelin yurdu ziyaret edilir ve yarışta heyecan eksik olmaz.

6 Nisan Perşembe günü ekrana gelen bölümde gelin, Munise Hanım’ın evine konuk oldu. Munise Hanım, Aslı Hünel ve diğer yarışmacıları evinde ağırladı.

7 Nisan Cuma günü ekrana gelen 1049. bölümde Munise Hanım’ın yokluğu dikkat çekti. Bayan Munise’nin yokluğu hem yarışmacılar hem de seyirciler tarafından ayağa kalktı.

Peki Gelin Evi Munise Neden Yok?

Munise Hanım’ın bugünkü yarışmaya katılmaması yarışmacılar tarafından merak edildi. Aslı Hünel, Munise Hanım’ın müjdeli haberini seyirciler ve yarışmacılarla paylaştı!

Munise Hanım’ın bebek beklediği ve bundan sonra yarışmaya katılamayacağı öğrenildi.

Bir önceki bölümün sunuculuğunu yapan Munise Hanım’ın yapılan sağlık kontrolünden sonra hamile olduğu ve bundan sonra kendisini yormaması gerektiği öğrenildi.

Aslı Hünel, yarışta Munise Hanım ile görüntü teması kurdu. Diğer yarışmacılar da Munise Hanım’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Munise Hanım’ın dün kazandığı puanlar bu haftaki hesaplamaya dahil edilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu