Haber

Menteşe Sultanları 2. Lig yolunda

Menteşe Belediyespor Kadın Voleybol Grubu, hafta sonu Fethiye Kadın Voleybol Kulübü ve Dalaman Belediyespor Kadın Voleybol Grubu’nu mağlup ederek 2. Lig yolunda önemli bir engeli aştı.

Fethiye Bayan Voleybol Kulübü’nü 3-2 ve Dalaman Belediyespor Bayanlar Voleybol Grubu’nu 3-1 mağlup eden Menteşe Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve ailesini yalnız bırakmadı. Lider Gümüş maçları tribünden izledi ve maç boyunca takviyeler yaptı.

2022 – 2023 Voleybol Dönemi Bölge Ligi Kümelenmesi’nde menteşe rüzgarı esiyor. Kadınlar Voleybol Kümesinde hafta sonu oynadığı her iki müsabakayı da kazanan Menteşe Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, çok değerli iki sıkıntıyı da galibiyetle atlattı.

Müsabakalarda grubu yalnız bırakmayan Menteşe Belediyesi Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, her iki maçı da ailesiyle birlikte izleyerek, müsabaka bitiminde kızları tebrik etti.

Başkan Gümüş, voleybol maçlarının sonunda yaptığı açıklamada; “Kızlarımız oynadıkları iki maçı da kazanarak bizleri mutlu etti. Aldıkları galibiyetler çok değerli. Kızlarımız bu galibiyetlerle kadınların ve kızların ne kadar güçlü olduğunu herkese gösterdi. Her birini ayrı ayrı kutluyorum. Teknik direktörümüzü tebrik ediyorum.” Takımımıza ve kızlarımızın ailelerine Muğla ilini temsil edecek olan kızlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Menteşe Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nın Bölgesel Lig Maçındaki diğer rakibi Muğla Köyceğiz Akademispor ise müsabakalara katılamadı ve hükmen mağlup sayıldı. – MUĞLA

habereynesil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu