Haber

Rize’den 46 yıl sonra CHP milletvekili seçilen Tahsin Ocaklı görevine başladı

GENÇAĞA KARAFAZLI

rize 46 yıl sonra CHP’den milletvekili seçilen Tahsin Ocaklı, görevine başladı. Ocaklı, “İşte o zaman Pazar günü bu görevi fiilen yerine getireceğiz. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı’nda iktidar için herkesi sandığa davet ediyorum.”

28. dönem milletvekili seçimlerinde 46 yıl sonra CHP’den Rize milletvekili seçilen Tahsin Ocaklı, Millet İttifakı partileri ve Rize merkez ilçe il başkanları ve yöneticileriyle bir araya geldi. oy Heyet, parlamento görevini sorumlulardan aldı. Rize Adliyesi Merkez İlçe OyHeyet, salonda yetkililerce hazırlanan vekâletnameyi imza karşılığı CHP Rize Milletvekili seçilen Tahsin Ocaklı’ya teslim etti.

“HERKESİNİ STANDA DAVET EDİYORUM”

Rize Milletvekili seçilen Tahsin Ocaklı, görevi aldıktan sonra yaptığı konuşmada, “Görevimizi aldık. Görevin kendisi önemli değil, önemli olan Rize için ne yapacağımız, Rize için ne diyeceğimiz. Bunları yapsınlar diye Meclis’e. Rizeliler gönüllerini ferah tutsunlar. O zaman Pazar günü bu görevi yerine getireceğiz.” Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında iktidar için herkesi sandığa davet ediyorum” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

kadirliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu